KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11955152
nr 1195 5152
Akvarell
Oidentifierad konstnär. . Signerad, daterad april -94, kvinnlig akt, 29x37 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 20:21:29
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr